Про нас

 

Медіа існує вже понад 3 роки, але наша активна діяльність припала на перші місяці повномасштабного вторгнення, коли українці значно збільшили своє споживання інтернет-наповнення. Тоді ж ми зрозуміли, що треба продовжувати, та створили команду людей, які були об’єднанні спільними бажаннями та цілями популяризувати історію серед усіх українців незалежно від їхнього віку, розвінчувати історичні міфи й російську пропагану, яка, на жаль, досі посідає помітне місце в українській історіографії.

Своєю активністю ми сприяємо дерусифікації України, підйому патріотизму, освіченості й демократичності громадян України, оскільки порушуємо соціальні й політичні питання. Нашою глобальною місією є розбудова незалежної громадської організації задля популяризації вивчення історії та політики серед молоді, а першочерговою — розбудова медіа, яке зможе зробити історію та політику цікавою й захопливою. У нашій перспективі побудувати ще краще медіа, яке зможе зробити значний внесок у просвітницьку справу та стати патріотичною частиною активного громадянського суспільства, яке вважає, що вивчення історії дуже важливе для загальної освіти, культури й майбутнього України.

З 2023 року ми офіційно позиціюємо себе як ЗМІ про історію та політику. Це результат роботи нашої команди та підтримки від читачів!

 

Візія

Історія актуальна та важлива для суспільства і майбутнього України 

Цінності

Донесення до людей історії, про яку не пишуть у підручниках, готовність вчитися новому та триматись у єдності, довіряти один одному та знаходити вирішення питань

Місія

Регулярно писати і знімати про події в історії України та розвінчувати міфи

Наша команда